Kuchnie na wymiar Sokółka

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na wymiar?

Meble kuchenne na zamówienie cieszą się dużą popularnością wśród osób spełniających marzenie o własnym lokum. Często są również ostatecznym wyborem podczas remontu dotychczasowej kuchni. Nic dziwnego, że inwestorzy decydują się na zamówienie mebli wykonanych specjalnie dla nich. Meble kuchenne na wymiar to unikatowość, trwałość i praktyczność w jednym. Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na wymiar?

Powodów jest wiele, natomiast w naszej ocenie najważniejszym z nich jest trwałość mebli. W dobie masowych produkcji duże sieci handlowe stawiają na cenę produktu, niejednokrotnie zapominając o jego jakości. Gotowe zestawy meblowe, czy też meble modułowe są produkowane z tanich materiałów słabej jakości, a co za tym idzie, ostateczny produkt bardzo często wymaga wymiany po kilku sezonach użytkowania.

Zabudowy kuchenne na wymiar to brak ograniczeń w zakresie dopasowania mebli do warunków pomieszczenia. Krzywe ściany, wysokie sufity- zabudowa na wymiar sprytnie zatuszuje te defekty. Meble na zamówienie umożliwiają pełne wykorzystanie powierzchni i stworzenie przestrzeni ergonomicznej, w której przygotowywanie posiłków i spędzanie czasu staje się przyjemnością.

Brak ograniczeń dotyczy również wyboru stylistyki mebli. Rynek meblarski oferuje bardzo szeroki wybór płyt meblowych, uchwytów, okuć i designerskich dodatków. Meble kuchenne tworzone na zamówienie pozwalają wykreować kuchnię niepowtarzalną i estetyczną, która doskonale wpasuje się w klimat domu. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia Klienta.

Dobry stolarz

Meble kuchenne na zamówienie wykonywane przez firmę Meble Tomulewicz to gwarancja trwałości produktu na lata. Do produkcji mebli kuchennych używamy materiałów najwyższej jakości, od cenionych na rynku meblarskim producentów (np. Kronospan, Pfleiderer, Egger). Nasze meble produkowane są z myślą o funkcjonalności i dopasowaniu do ich użytkowników. Staramy się już od pierwszego kontaktu z Klientem zrozumieć jego potrzeby i stworzyć produkt, który spełni wszystkie wymagania.

Skontaktuj się z nami- razem stworzymy kuchnię Twoich marzeń!