Kuchnie na wymiar Białystok

Kuchnia na zamówienie

Planując nową kuchnię lub robiąc remont poprzedniej, stajemy przed wieloma wyborami. Jednym z nich jest wybór mebli. Zastanawiamy się, czy wybrać meble na wymiar, czy skorzystać z gotowych zestawów meblowych lub mebli modułowych. Bierzemy pod uwagę ofertę sieci handlowych i stolarzy.  Wybór nie jest prosty, wszystkie rozwiązania mają swoje wady i zalety. Żeby dokonać wyboru, należy pamiętać, że idealna kuchnia musi być dostosowana do potrzeb jej użytkowników. Powinna być wykonana w sposób przemyślany i solidny. Najlepiej, żeby była stworzona przez profesjonalną firmę stolarską. Firma z doświadczeniem w branży meblarskiej to gwarant dobrze wykonanej zabudowy kuchennej.  Jedynie wówczas kuchnia będzie cieszyć domowników przez wiele lat.

Kuchnia jest sercem domu, natomiast sercem kuchni są meble.

To powiedzenie nie jest tylko pustym frazesem. To właśnie w kuchni odbywają się poranne rozmowy przy kawie. To w tym pomieszczeniu wieczorami domownicy spotykają się, by przyrządzić pyszną kolację. Niejednokrotnie kuchnia staje się też miejscem spotkań z przyjaciółmi. Powinna więc być uszyta na miarę potrzeb domowników. Nikt nie lubi pomieszczeń niefunkcjonalnych. Pomieszczeń, w których brakuje miejsca do pracy, czy miejsca do przechowywania. 

Meble kuchenne na wymiar powinny być stworzone z myślą o domownikach.

Gotowanie, pieczenie, przechowywanie i sprzątanie- projekt kuchni musi uwzględniać wszystkie te czynności. Duży blat roboczy, pojemne szafy kuchenne to elementy, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Tylko wtedy pomieszczenie spełni swoją funkcję. Meble na wymiar powinny być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również funkcjonalne. Dobry projekt opiera się  m.in. o zasady ergonomii pracy oraz o odpowiednie rozmieszczenie sprzętów AGD i RTV. Meble na wymiar pozwalają klientowi na ukrycie nieestetycznych sprzętów kuchennych. Na ryku meblarskim dostępne są różne systemy meblowe, dzięki którym każdy sprzęt znajdzie swoje miejsce. Można ukryć nie tylko lodówkę ale i ekspres do kawy, mikser, czy też kuchenkę mikrofalową. 

Estetyka mebli na wymiar.

Wygląd również ma znaczenie, pomieszczenie powinno zachęcać domowników do spędzania w nim czasu. Wybierając ofertę firmy stolarskiej możemy zdecydować się na meble w stylu nowoczesnym, loftowym, glamour, czy klasycznym. Dobranie odpowiednich materiałów pozwala na stworzenie stylu, na którym nam zależy. Meble na wymiar umożliwiają stworzenie kuchni pasującej do reszty domu. Usługi dobrej firmy stolarskiej polegają nie tylko na wykonaniu mebli, ale również na fachowym doradztwie. Wybierając ofertę warto sprawdzić, czy stolarz pomoże nam  dopasować estetykę mebli kuchennych do gustu klienta.

Odpowiadając na pytanie, czy warto wybrać ofertę firmy stolarskiej i zamówić kuchnie na wymiar? Nasza opinia jest jednoznaczna- to najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku!

Meble kuchenne na wymiar- zalety mebli na wymiar

Bez wątpienia, doskonałym rozwiązaniem, które umożliwia dostosowanie mebli do własnych oczekiwań jest skorzystanie z usługi stolarza. Meble na wymiar to bardzo często wybierana opcja przez naszych klientów. 

Kuchnie na wymiar posiadają wiele zalet. Porównując ofertę sieci handlowych, meble na wymiar wypadają korzystniej z uwagi na wyższą jakość produktu. Ich cena również jest atrakcyjniejsza, ponieważ zawiera w sobie projekt, wykonanie oraz montaż. Meble modułowe i gotowe zestawy meblowe wymagają samodzielnego montażu, co wiąże się z dodatkowymi, wysokimi kosztami. Meble wykonane przez stolarza są trwałe i nie wymagają wymiany po kilku sezonach. Meble ze sklepów meblowych wykonane są z tanich materiałów. Ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Jeśli zależy Ci na meblach estetycznych, precyzyjnie wykonanych i trwałych- wybierz ofertę naszej firmy. 

Dobry stolarz Białystok

Białystok, to miasto, w którym usługi świadczy wiele firm stolarskich. Jedną z nich jest firma Tomulewicz Stolarstwo Meblowe.  Wykonujemy meble kuchenne, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble pokojowe, garderoby, meble biurowe i inne. Co nas wyróżnia? Dbałość o każdy szczegół, precyzyjne wykonanie mebli oraz terminowość. 

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę i skorzystać z usług naszej firmy?

Wybierając naszą ofertę zyskujesz gwarancję zadowolenia i szybkiej realizacji zamówienia. Satysfakcja naszych klientów to dla nas priorytet. Nasza stolarnia oferuje kuchnie na wymiar– meble kuchenne takie jak szafy, zabudowy, witryny, półki itp. Podczas realizacji klienci mają wpływ na każdy element wykonania mebla. Mogą zdecydować o gabarytach kuchni, wysokości szafek, kolorze, wyborze okuć, systemów, czy też uchwytów. Pozwala to na dopasowanie zabudowy do ich własnych preferencji. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań systemowych.  Zmieniają one funkcjonalność mebli- np. cargo, sortowniki, systemy organizacji szuflad. Odpowiednie ich dobranie pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w kuchni i zadbanie o organizację i porządek. Jest to szczególnie istotne w przypadku małych pomieszczeń, w których każdy centymetr jest na wagę złota. 

Firma Meble Tomulewicz w swojej ofercie posiada kuchnie na wymiar. Nasze usługi można opisać w kilku słowach: doświadczenie, jakość, terminowość i dokładność. Meble kuchenne na wymiar tworzone są przez naszych stolarzy z najwyższą starannością. W trakcie realizacji  uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta i staramy się zaproponować rozwiązania, które spełnią jego oczekiwania. Pomagamy m.in. w wyborze surowców, kolorów, rozwiązań systemowych. Podczas konsultacji prezentujemy klientom ofertę płyt meblowych i blatów cenionych producentów. Służymy radą w zakresie rozwiązań, które w naszej ocenie są ciekawe i praktyczne. Chcemy, by meble kuchenne były dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dlatego właśnie jednym z etapów realizacji zabudowy kuchennej jest jej projekt wykonany w profesjonalnym programie komputerowym. Projekt pomaga klientowi zwizualizować jego przyszłą zabudowę kuchenną i dokonać odpowiednich wyborów. 

Opinia klienta jest dla nas bardzo ważna, dlatego jako firma, staramy się stale podnosić nasze kompetencje. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów. 

Białystok  jest głównym miastem, w którym świadczymy nasze usługi. Meble wykonujemy także na terenie całego województwa podlaskiego i województw ościennych. Może wykonamy je również w Twojej kuchni?

Chcesz mieć kuchnię marzeń? Zrób pierwszy krok i napisz lub zadzwoń do Nas!