Garderoby

Garderoba to pomieszczenie, o którym marzy niemalże każda kobieta. Nic dziwnego, jest to pomieszczenie, które zazwyczaj pomieści wszystkie nasze ubrania, obuwie i przedmioty codziennego użytku. Może z powodzeniem zastąpić kilka domowych mebli. Jednakże aby garderoba pełniła swoją funkcje, konieczne jest wyposażenie jej w półki, szuflady, blaty, drążki itp. Zabudowa garderoby może zostać wykonana na wiele sposobów. Niektórzy Klienci preferują zabudowę pełną tzn. wykonanie szaf wraz z drzwiami przesuwnymi lub tradycyjnymi skrzydłowymi. Wiele osób decyduje się jednak na otwartą zabudowę garderoby i świadomie rezygnuje z drzwi, aby mieć nieograniczony dostęp do przedmiotów znajdujących się na półkach. W garderobach stosuje się wiele różnych systemów ułatwiających przechowywanie np. szuflady kryjące w sobie organizery na biżuterię, czy też kosze na bieliznę. Popularnym rozwiązaniem stosowanym przy tworzeniu zabudowy w garderobie są wysuwane odgórnie wieszaki, na których przechowuje się odzież sezonową.

Chociaż garderoba jest zazwyczaj pomieszczeniem, do którego dostęp mają jedynie domownicy, to nie musi być ona nudna. Wybierając materiał do stworzenia mebli do garderoby możemy zdecydować się na różnego rodzaju płyty meblowe. Na rynku meblarskim dostępne są płyty drewnopodobne, płyty jednokolorowe, płyty imitujące beton lub kamienie naturalne. Wygląd garderoby urozmaicić oświetleniem, które jest nie tylko praktyczne, ale może dodać pomieszczeniu estetyki i designu.

Garderoba, jako pomieszczenie przeznaczone głównie do przechowywania odzieży powinno być wyposażone w lustra- te umieszczone na drzwiach szaf na wymiar to oszczędność miejsca i wygoda w jednym.

Zabudowa garderoby powinna zostać wykonana z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb domowników, dlatego polecanym rozwiązaniem jest zamówienie jej u profesjonalnego stolarza, który po konsultacji z Klientem doradzi jakie rozwiązania warto zastosować, a jakie nie okażą się użyteczne. Firma Meble Tomulewicz to firma, która wykonuje garderoby w domach oraz mieszkaniach. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru materiałów i systemów użytych do produkcji mebli. Na życzenie Klienta wykonujemy w profesjonalnym programie komputerowym projekt 3D zabudowy, co pozwala na zwizualizowanie oczekiwań Klienta i dokonanie przez niego świadomego wyboru.

Jeśli Twoja garderoba czeka na zabudowę, nie zwlekaj- skontaktuj się z nami korzystając w formularza kontaktowego umieszczone na stronie lub zadzwoń do nas!