Meble Łazienkowe

Jakie meble do łazienki wybrać?

Wybór mebli łazienkowych może okazać się trudnym wyzwaniem. W szczególności wtedy, gdy pomieszczenie jest niewielkie, a jego wymiary i układ są niestandardowe. Meble do łazienki muszą być nie tylko estetyczne, ale również wykonane z solidnych materiałów, które nie utracą swoich właściwości po kontakcie z wilgocią. Meble łazienkowe to idealne rozwiązanie, dzięki któremu możemy ukryć sprzęty np. pralkę i suszarkę, a także chemię gospodarczą, akcesoria do sprzątania. Szafki łazienkowe to doskonałe miejsce do przechowywania kosmetyków i drobnego AGD. Planując meble łazienkowe, warto zdecydować się na wygospodarowanie blatu roboczego, który ułatwi wykonywanie codziennych zabiegów higienicznych.

Rynek meblarski oferuje szereg rozwiązań- gotowe zestawy meblowe, meble systemowe oraz meble łazienkowe na wymiar. Każde z tych rozwiązań posiada wady i zalety, co sprawia, że wybór jednego z nich nie jest prosty. Oferta sieci handlowych, chociaż szeroka, to nie pozwala na idealne dopasowanie mebli do pomieszczenia. Jakość wykonania mebli łazienkowych oferowanych przez sieci meblowe niejednokrotnie pozostawia wiele do życzenia. Bardzo często meble te wymagają wymiany po kilku sezonach użytkowania, albowiem użyte do ich produkcji materiały szybko ulegają zniszczeniu po kontakcie z wilgocią.  Meble łazienkowe na wymiar to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują unikatowych mebli, dopasowanych do pomieszczenia, wykonanych z solidnych materiałów. Jedynie meble na zamówienie pozostawiają domownikom swobodę wyboru estetyki oraz konkretnych rozwiązań systemowych. Meble łazienkowe na zamówienie mają jedną wadę- nie są dostępne od ręki. Jednak wysoka jakość produktu warta jest czekania.

Meble łazienkowe na wymiar- nasza oferta

Firma Meble Tomulewicz oferuje wykonanie mebli łazienkowych na zamówienie na terenie województwa podlaskiego oraz województw ościennych. W naszej ofercie znajdują się m.in. szafki podumywalkowe wolnostojące, szafki podumywalkowe wiszące, zabudowy sprzętów łazienkowych, szafki wiszące, regały łazienkowe.

Na etapie projektowania mebli pomagamy naszym Klientom w wyborze materiałów, systemów i okuć. Zależy nam, aby nasze produkty spełniły oczekiwania Klientów i posłużyły im na długie lata. W związku z tym do produkcji używamy materiałów renomowanych, cenionych na rynku przedsiębiorstw.

Potrzebujesz mebli łazienkowych na wymiar? Napisz lub zadzwoń do nas i umów się na bezpłatne spotkanie i pomiar w Twoim wnętrzu!