Szafy na wymiar Białystok

Brak przestrzeni do przechowywania to zmora wielu mieszkańców domów i mieszkań w bloku. Ogromna ilość rzeczy w połączeniu z niewielkim metrażem pomieszczeń lub słabą organizacją przestrzeni sprawia, że trudno nam utrzymać ład i porządek. Dobre rozplanowanie mebli we wnętrzu to klucz do rozwiązania problemów z przechowywaniem. Dzięki zagospodarowaniu wnęk, powierzchni pod schodami, skosów na poddaszu, jesteśmy w stanie stworzyć przestrzeń funkcjonalną, w której każda domowa rzecz znajdzie swoje miejsce. Idealnie dopasowane do naszych potrzeb meble to meble na zamówienie.

Dlaczego warto skorzystać z oferty stolarza?

Chociaż meblowe sieci handlowe kuszą dostępnością produktów, to ich oferta w rzeczywistości jest mniej korzystna, niż oferta firmy stolarskiej. Dlaczego? Gotowych szaf nie da się precyzyjnie dopasować do naszych pomieszczeń, nie mamy wpływu na wykończenie mebla i użyte w nim materiały. Cena szaf z drzwiami przesuwnymi, czy też szaf wolnostojących na pierwszy rzut oka może być kusząca, jednak jakość ich wykonania sprawia, że wymagają wymiany co kilka lat. Co w efekcie czyni je rozwiązaniem mniej korzystnym ekonomicznie.

Wybór profesjonalnej firmy stolarskiej pozwala na stworzenie koncepcji mebla od podstaw i dopasowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Możemy zdecydować, czy chcemy szafę w zabudowie we wnęce, czy też szafę wolnostojącą, szafę z drzwiami przesuwnymi, szafę z klasycznymi drzwiczkami, szafę z lustrem lub bez. Skorzystanie z usług stolarza umożliwia Klientowi wybór gabarytów szafy, użytych do jej produkcji materiałów, a także systemów i okuć. W porównaniu do oferty sieci handlowych, to współpraca ze stolarzem pozwala na podjęcie decyzji o wykończeniu mebla. Opcji jest wiele- począwszy od klasycznych frontów z płyty wiórowej, po fronty akrylowe lub malowane fronty MDF, które mogą zostać wyfrezowane w różne wzory. To właśnie sposób wykończenia mebla wpływa na jego ogólną stylistykę i pozwala na stworzenie szafy w stylu klasycznym, industrialnym, nowoczesnym lub vintage.

Szafy na wymiar – zalety

Wybór szafy na zamówienie to najlepsze rozwiązanie z dostępnych na runku meblarskim- to nie tylko nasza opinia, ale opinia wielu zadowolonych Klientów. Dobrze zaprojektowana i wykonana szafa posłuży domownikom przez wiele lat, mieszcząc w sobie wszystkie ich rzeczy. Pojemna szafa na wymiar to idealny mebel do przechowywania różnych rzeczy, w zależności od pomieszczenia w jakim się znajduje. Szafa na wymiar w pralni świetnie sprawdzi się jako miejsce chemii gospodarczej, środków czystości, zabrudzonej odzieży i obuwia, mopa, czy też myjki do okien. Szafy do zabudowy we wnęce lub pod schodami ukryją wszystkie domowe przedmioty, dla których nie możemy znaleźć położenia, a szafa w łazience będzie idealnym schowkiem na ręczniki, kosmetyki i łazienkowe przybory. Wreszcie klasyczna szafa w przedpokoju lub wiatrołapie, dzięki której odzież wierzchnia i obuwie zostaną uporządkowane. Szafy na zamówienie bardzo często są wybierane również jako meble do pokoju dziecięcego, ponieważ pomieszczą dziecięcą odzież, książki i zabawki.

W zależności od miejsca usadowienia mebla polecane są różne jego wykończenia- w szafach w przedpokoju najczęściej wybieranym wykończeniem jest lustro. Nic dziwnego- jest to rozwiązanie praktyczne i estetyczne, bowiem lustra powiększają optycznie przestrzeń i pięknie odbijają światło. Szafy z drzwiami przesuwnymi to również popularne rozwiązanie, które pozwala na usytuowanie mebla w trudno dostępnym miejscu lub w małym pomieszczeniu, gdzie nie byłoby możliwe zamontowanie klasycznie otwieranych drzwi.

Dobry stolarz Białystok

Wybór firmy do realizacji szaf na wymiar w województwie podlaskim nie jest prosty, bowiem samo miasto Białystok jest siedzibą kilkudziesięciu firm z branży stolarskiej. Dokonując wyboru stolarza należy kierować się jego opinią wśród klientów, doświadczeniem w branży, terminowością i przede wszystkim jakością mebli.

Firma Meble Tomulewicz to firma, która oferuje szafy na zamówienie, szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy w zabudowie, szafy typu komandor w województwie podlaskim i województwach ościennych. Nasze produkty wykonane są z najwyższa starannością. Dbamy, by efekt końcowy stanowił odzwierciedlenie marzeń naszych Klientów. Opinia Klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego staramy się stale podnosić jakość oferowanych usług. W tym celu uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach, by móc proponować Państwu nowoczesne, innowacyjne rozwiązania stosowane w meblarstwie.

W trakcie współpracy pomagamy Klientowi stworzyć koncepcję szaf i w tym celu opracowujemy projekt w profesjonalnym programie komputerowym. Służymy również radą w zakresie wyboru materiałów użytych do produkcji szafy na zamówienie, doradzamy jakie wykończenie mebla wybrać, na jakie rozwiązania systemowe warto się zdecydować.

Potrzebujesz miejsca do przechowywania? Napisz lub zadzwoń do nas i umów się na spotkanie i pomiar w Twoim wnętrzu!