Kuchnie na wymiar Czarna Białostocka

Remontujesz kuchnie? A może stoisz przed wyborem kuchni do nowego domu lub mieszkania? Zastanawiasz się pewnie, czy warto zamówić meble kuchenne na wymiar, czy może lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty salonów meblowych i wybór kuchni systemowych lub gotowych zestawów meblowych? Podjęcie decyzji nie jest proste, ale jedno jest pewne- kuchnia na wymiar to zawsze dobry wybór. Chociaż meble z sieci handlowych mogą kusić atrakcyjną ceną, to jakość ich wykonania pozostawia wiele do życzenia. Takie meble nie pozostawiają inwestorowi swobody w zakresie wyboru sprzętów, nie umożliwiają idealnego dopasowania zabudowy do warunków pomieszczenia.

Dlaczego warto wybrać kuchnię na wymiar?

Kuchnia na zamówienie kryje w sobie nieszablonowość, praktyczność i trwałość. Dzięki dostępnym na rynku meblarskim rozwiązaniom, wybierając meble na wymiar, można dopasować kuchnię do indywidualnych potrzeb jej użytkowników. Kuchnia pasjonatów gotowania różnić się przecież będzie od kuchni, w której posiłki przygotowywane są rzadko. Podobnie w zakresie sprzętów kuchennych zabudowa na wymiar pozwala na ich sprytne ukrycie, a także na rozmieszczenie według własnych upodobań. W przeciwieństwie do gotowych zestawów meblowych, umożliwia dostosowanie mebli do sprzętów, a nie odwrotnie. Użytkownicy nie muszą rezygnować z marzenia np. o dwóch piekarnikach w zabudowie, czy też zmywarce w wersji XXL.

Decydując się na kuchnię na zamówienie mamy szeroką możliwość wyboru materiałów, z których będzie wykonana. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów płyt meblowych, ich kolorów, tekstur. Dostępne są płyty jednokolorowe, drewnopodobne, imitujące beton, czy też kamień, płyty matowe, lakierowane i wiele, wiele innych. Podobnie blaty- oferta producentów jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. blaty wykonane z kamieni naturalnych, z betonu architektonicznego, blaty drewniane lub z płyty meblowej, blaty laminowane. Dodatkiem, który całkowicie może zmienić design mebli kuchennych są uchwyty. Tutaj również producenci oferują szeroki wachlarz materiałów, z których wykonane są te elementy.

Niejednokrotnie zdarza się, że naszemu pomieszczeniu daleko od ideału. Nierówne ściany, widoczne rury, krzywa podłoga, nietypowa wysokość. Dobry stolarz, który wykonuje zabudowę kuchenną, zna sposoby na zamaskowanie niedoskonałości. Profesjonalne wykonanie mebli kuchennych pozwala na stworzenie idealnego wnętrza w nieidealnej przestrzeni.

Meble Tomulewicz to firma, która pomoże Ci spełnić marzenia o funkcjonalnej, estetycznej i trwałej zabudowie kuchennej. Czarna Białostocka to miejscowość w której wykonujemy meble na wymiar, może wykonamy je dla Ciebie?

Napisz lub zadzwoń do nas i umów się na spotkanie i pomiar we Twoim wnętrzu!