Kuchnie na wymiar Wysokie Mazowieckie

Czy warto zamówić kuchnię na wymiar?

Zabudowa kuchenna stworzona na wymiar to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie trwałość mebli, praktyczność oraz ich wysoką estetykę. Niewątpliwą zaletą kuchni na wymiar jest uczestnictwo inwestora w procesie produkcji mebli. Klient ma wpływ na wybór stylistyki mebli, użytych do produkcji materiałów, na rozmieszczenie poszczególnych elementów oraz na wybór zastosowanych systemów meblowych. Pozwala to na dostosowanie zabudowy kuchennej do indywidualnych preferencji Klienta.

Dobry stolarz

Skorzystanie z oferty Meble Tomulewicz umożliwi pełne wykorzystanie potencjału pomieszczenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku małych kuchni, znajdujących się zazwyczaj w mieszkaniach w bloku. Niewielki metraż znacznie utrudnia przechowywanie, ogranicza przestrzeń roboczą, a co za tym idzie, czyni kuchnię z pozoru niefunkcjonalną. Z pozoru, albowiem dobrze wykonany projekt zabudowy kuchennej umożliwi rozplanowanie przestrzeni w taki sposób, aby była ona praktyczna i zachęcała domowników do spędzania w niej czasu. Meble kuchenne na wymiar sprawdzą się również w większych pomieszczeniach, gdzie estetyka i przestrzeń będą cieszyć oko inwestora.

Kolejną zaletą kuchni na wymiar jest jej trwałość. Meble stworzone na specjalne zamówienie charakteryzują się wysoką wytrzymałością i służą użytkownikom wiele lat. W przeciwieństwie do mebli z dużych sieci handlowych nie wymagają wymiany co kilka sezonów. Meble kuchenne na wymiar są więc opłacalnym rozwiązaniem.

W gąszczu trendów, wszechobecnych inspiracji trudno jest zdecydować się na styl mebli. Dobry stolarz, znający trendy meblarskie pomoże dokonać wyboru stylistyki kuchni, tak, aby ta trafiała w gust Klienta. Pomoc ta dotyczy wyboru płyty meblowej, sposobu jej wykończenia, kolorystyki i tekstury. Załoga Mebli Tomulewicz służy również radą na etapie wyboru blatów i uchwytów meblowych.

Meble na wymiar to nie tylko estetyka i trwałość, ale również zachowanie ergonomii w kuchni. Pojęcia takie jak trójkąt roboczy, strefa zmywania, strefa przechowywania, strefa gotowania, strefa przygotowywania to nie tylko puste frazesy. Układ zabudowy meblowej na zamówienie powinien być zaprojektowany z uwzględnieniem powyższych pojęć. Jedynie wówczas meble spełnią swoją funkcję.

Firma Meble Tomulewicz oferuje wykonanie zabudowy kuchennej na wymiar w mieście Wysokie Mazowieckie. Nasze produkty są wykonane z dbałością o każdy szczegół, z wykorzystaniem materiałów znanych i cenionych na rynku producentów. Napisz do nas, by niebawem cieszyć się kuchnią swoich marzeń.