Meble Łazienkowe Białystok

Łazienka- pomieszczenie, które nie jest łatwe do aranżacji, szczególnie jeśli jego rozmiary nie są imponujące. Niejednokrotnie jest to pomieszczenie wielozadaniowe i służy nam jako miejsce codziennej higieny, pralnia, suszarnia i przechowalnia środków czystości.  Musi więc zostać urządzone w sposób przemyślany. Planując łazienkę, warto skupić się na rozmieszczeniu armatury łazienkowej, sprzętów i mebli w taki sposób, aby pomieszczenie było funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości.

Czy warto wybrać meble na wymiar do łazienki?

Jednym z etapów tworzenia pokoju kąpielowego, jest wybór mebli łazienkowych. Nie jest to łatwe zadanie, albowiem meble te muszą być nie tylko dopasowane do naszego pomieszczenia i estetyczne, ale również trwałe. W łazience są one dużo bardziej narażone na uszkodzenia z uwagi na obecną w pomieszczeniu wilgoć. Niewątpliwą zaletą wyboru mebli łazienkowych na wymiar jest ich wysoka jakość. Meble produkowane są z solidnych materiałów od znanych i cenionych producentów, co czyni je trwalszymi od mebli z sieci handlowych. Warto również pamiętać, że meble na wymiar pozwalają na dopasowanie zabudowy do niestandardowych wymiarów i warunków pomieszczenia. Nadto meble na zamówienie to możliwość wyboru wyposażenia, zgodnie z naszymi potrzebami. Skrytka na środki czystości? Miejsce na deskę do prasowania? A może sprytne ukrycie liczników ? Zamawiając meble u stolarza możemy w dowolny sposób konfigurować meble i decydować o zastosowanych systemach i rozwiązaniach.

Ile kosztują meble łazienkowe na wymiar w Białymstoku?

Cena mebli na wymiar uzależniona jest od wybranych materiałów i zastosowanych w meblach systemów. Na cenę ma wpływ również wielkość pomieszczenia. Koszt łazienkowych mebli na wymiar oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych za całą zabudowę łazienkową np. za szafkę podumywalkową, zabudowę pralki, czy szafkę nad WC.

Jaki jest czas oczekiwania na meble łazienkowe na wymiar?

Czas oczekiwania na meble łazienkowe na wymiar uzależniony jest od stopnia skomplikowania zlecenia, dostępności wybranych do produkcji mebli materiałów i systemów. Zazwyczaj czas oczekiwania wynosi od 1 miesiąca do 3.

Meble łazienkowe na wymiar Białystok

Firma Meble Tomulewicz wykonuje meble łazienkowe na zamówienie w Białymstoku i okolicach. W naszej ofercie znajdują się m.in. szafki łazienkowe, szafki podumywalkowe, zabudowy nad WC, zabudowy pralek i suszarek. Meble wykonujemy z płyty meblowej laminowanej, płyty akrylowej oraz MDF. Podczas realizacji mebli służymy radą i pomocą w wyborze materiałów i wyposażenia. Urządzasz łazienkę i nie masz pomysłu na meble? Napisz lub zadzwoń do nas! Umówimy się na bezpłatny pomiar i wycenę Twoich mebli!