Szafy na wymiar Bielsk Podlaski

Czy warto kupić szafę na wymiar?

Wybór szaf do domu, mieszkania czy też biura potrafi okazać się nie lada wyzwaniem. W szczególności, gdy meble te mają być pojemne, funkcjonalne, dopasowane do wnętrza oraz odpowiadające naszemu poczuciu estetyki. Trudno zdecydować się na konkretne rozwiązanie, tym bardziej, że rynek meblarski oferuje bardzo dużo możliwości. Możemy wybierać między gotowymi szafami, między szafami systemowymi oraz szafami produkowanymi na zamówienie przez firmy stolarskie.

Szafy na wymiar, czy szafy ze sklepu meblowego? Co wybrać?

Przy wyborze rozwiązania, które spełni nasze oczekiwania, warto kierować się nie tylko ceną mebli, ale przede wszystkim jakością ich wykonania oraz materiałami użytymi do ich produkcji. Tutaj zdecydowanie prym wiodą szafy tworzone na zamówienie. Dlaczego? Dlatego, że korzystając z usługi stolarza, możemy dokonać wyboru użytych materiałów, możemy zdecydować o wymiarach mebli, o użytych systemach, a także wybrać styl naszej szafy, dopasować kolory i uchwyty w dowolny, zgodnie z naszym gustem. Szafy wykonywane na wymiar zostaną wykonane zgodnie z wytycznymi Klienta.

Szafa na wymiar- zalety

Szafy to nie tylko meble, które mają ładnie prezentować się w pomieszczeniu, ale przede wszystkim meble, które mają pomieścić nasze rzeczy. Funkcjonalność to najważniejszy aspekt mebli w naszych mieszkaniach i domach. Co warto wiedzieć, korzystając z usług firmy stolarskiej,  możemy zaprojektować wnętrze szafy idealnie dopasowane do posiadanych przez nas przedmiotów, ale także do pomieszczenia, w jakim szafa ma się znajdować. Przykładowo w szafach garderobianych Klienci bardzo często wybierają systemy, które ułatwiają przechowywanie odzieży. Drążki, półki z systemami do przechowywania biżuterii, systemy do przechowywania obuwia- to tylko niektóre rozwiązania stosowane w szafach na wymiar do garderoby.  

W szafach, które znajdują się w pomieszczeniach gospodarczych, lub w szafach, które mają to pomieszczenie zastąpić, bardzo często stosowane są systemy organizacji wewnętrznej ułatwiające przechowywanie środków czystości, odkurzacza, mopa, czy deski do prasowania. Rynek meblarski oferuje szereg rozwiązań i wybór konkretnych, dopasowanych do naszych oczekiwań możliwy jest jedynie w przypadku skorzystania z oferty firmy stolarskiej. W przypadku zakupu gotowej szafy nie ma możliwości dostosowania jej do naszych indywidualnych preferencji.

Kolejnym kryterium wyboru szafy jest jakość jej wykonania, ściśle powiązana z użytym do produkcji materiałem. Oferta sieci handlowych, chociaż szeroka, to znacznie odbiega jakością od mebli wykonywanych na zamówienie. Materiały, których do produkcji mebli używają stolarze, to materiały z najwyższej półki, czołowych producentów. Co więcej, w przypadku wyboru mebli na zamówienie, to Klient podejmuje ostateczną decyzję w zakresie wyboru materiałów. Szafy na wymiar produkowane przez profesjonalne firmy stolarskie charakteryzują się wysoką jakością, a co za tym idzie służą użytkownikom przez wiele lat.

Szafy na wymiar Bielsk Podlaski

Firma Meble Tomulewicz wykonuje szafy na zamówienie na terenie miasta Bielsk Podlaski oraz powiatu bielskiego. W naszej ofercie znajdują się m.in. szafy wnękowe, szafy w zabudowie, szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy z lustrami oraz szafy wolnostojące. Meble wykonujemy z najwyższą starannością, używając do ich produkcji najlepszych materiałów cenionych na runku producentów. W ramach współpracy wykonujemy darmowy pomiar we wnętrzu u Klienta, następnie ustalamy wspólną koncepcje szafy na wymiar i na tej podstawie tworzymy wycenę usługi.

Potrzebujesz szafy na wymiar? Napisz lub zadzwoń do nas!