Szafy na wymiar Łapy

Szafy na zamówienie to meble, które od lat cieszą się popularnością Klientów firm z branży stolarskiej. Doceniamy możliwość dostosowania ich do gabarytów naszych wnętrz, możliwość wyboru materiałów użytych do ich produkcji. Niewątpliwą zaletą szaf na wymiar jest możność dopasowania ich do własnych potrzeb w zakresie układu półek, szuflad, czy też drążków. Szafy te na stałe goszczą zarówno w przedpokojach, jak i domowych biurach, czy też w pokojach dziecięcych. Jeden solidny, dobrze wykonany mebel może zastąpić kilka mniejszych i pomieścić nasze wszystkie rzeczy- odzież, obuwie, ręczniki, pościel i inne przedmioty domowe.

Nietracące na popularności szafy z drzwiami przesuwnymi i lustrami to najczęściej spotykane meble w naszych domach. System otwierania szaf drzwiami przesuwnymi pozwala na oszczędzenie miejsca i usadowienie mebla tam, gdzie niemożliwe byłoby zastosowanie tradycyjnych drzwi skrzydłowych. Szafy z lustrami, to idealne rozwiązanie szczególnie w mniejszych pomieszczeniach- lustra wizualnie powiększają przestrzeń i umożliwiają swobodne przeglądanie się w nich przez domowników.

Szafy na wymiar to również meble wybierane przez Klientów, którzy mają w domu/mieszkaniu różnych rozmiarów wnęki. Ich zagospodarowanie pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni naszych nieruchomości. Szafa w zabudowie świetnie sprawdzi się również jako domowa spiżarnia, która pomieści wszystkie przedmioty kuchenne oraz nagromadzone zapasy żywności.

Szafy na zamówienie stosowane są również w domowych pralniach, jako miejsce przechowywania chemii gospodarczej oraz różnego rodzaju akcesoriów ułatwiających utrzymanie czystości w domu. W miejscach, w których meble narażone są na wilgoć stolarze stosują płyty o podwyższonej gęstości.

Na popularności zyskują obecnie szafy w zabudowie znajdujące się w wiatrołapach i przedpokojach. Coraz częściej Klienci decydują się na zabudowy z siedziskami tapicerowanymi. Szafa w połączeniu z miejscem, w którym można swobodnie usiąść i zmienić obuwie to wielozadaniowy meble, który cieszy nie tylko funkcjonalnością, ale również wysoką estetyką.

Meble Tomulewicz to profesjonalna firma z branży meblarskiej, która oferuje wykonanie szaf na wymiar, zarówno tych w zabudowie, jak i wolnostojących. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością i służą użytkownikom przez wiele lat. Wykonujemy meble na zamówienie na terenie województwa podlaskiego.

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego udostępnionego na stronie i opisz nam swoje potrzeby!