Szafy na wymiar

Uporządkowana i dobrze zorganizowana przestrzeń mieszkalna to coś, o czym marzy każdy z nas. Nikt nie lubi, gdy rzeczy przybywa coraz więcej, a miejsca do ich przechowywania ubywa. Generuje to nieład i trudności w odnalezieniu konkretnych przedmiotów. Stworzenie przestrzeni, w której wszystko ma swoje miejsce, wymaga odpowiednich mebli- szaf na wymiar. Szafy wykonane na zamówienie stanowią rozwiązanie problemu z przechowywaniem rzeczy. To szczególnie polecana opcja w przypadku mniejszych powierzchni mieszkalnych, albowiem pozwala na wykorzystanie każdego centymetra pomieszczenia.

Firma Meble Tomulewicz zajmuje się produkcją szaf na indywidualne zamówienie. Oferujemy m.in. szafy wolnostojące, szafy w zabudowie, szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy z lustrami. Nasze meble są dopasowane do Klienta, jego potrzeb oraz warunków pomieszczenia. Ustalając koncepcję projektu szafy, bierzemy pod uwagę to, w gdzie będzie się znajdowała. Ma to ogromne znacznie przy wyborze zastosowanych systemów (wieszaki, kosze na ubrania, półki na buty itp.). Rozwiązania zalecane w szafach znajdujących się w przedpokoju znacznie różnią się od tych zalecanych przy meblach np. sypialnianych.

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru materiałów użytych do produkcji mebli, a także na pomoc w ustaleniu estetyki i ogólnej koncepcji szafy na zamówienie. Brak pomysłów i projektu nie jest dla Nas problemem. Na prośbę Klienta tworzymy projekty w profesjonalnym programie komputerowym.

Potrzebujesz szafy na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do nas i umów się na spotkanie i pomiar w Twoim wnętrzu!