Kuchnie na wymiar

Marzysz o kuchni, w której wszystkie przedmioty mają swoje miejsce? Kuchni, która jest gustowna, funkcjonalna i wykonana z solidnych materiałów? A może brakuje Ci miejsca do przygotowywania posiłków? Kuchnia na wymiar- to recepta na pomieszczenie, które spełni Twoje oczekiwania. Zabudowa kuchenna wykonana na specjalne zamówienie pozwoli na stworzenie przestrzeni ergonomicznej, w której gotowanie, pieczenie i dbanie o porządek staną się przyjemnością.

Kuchnie na wymiar- dobry stolarz

Firma Meble Tomulewicz oferuje meble kuchenne skrojone na miarę Twoich marzeń! Przykładamy szczególną uwagę, do jak najlepszego wykorzystania warunków pomieszczenia i stworzenia estetycznej, funkcjonalnej przestrzeni, w której nie brakuje miejsca do przechowywania żywności i sprzętów kuchennych. Nasze meble wykonane są z płyt meblowych znanych i cenionych na rynku meblarskim producentów. Do pracy wykorzystujemy nowoczesne systemy meblowe i okucia z najwyżej półki. Trwałość mebli jest dla nas priorytetem.

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i pomagamy w wyborze materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli kuchennych na wymiar. Nie masz projektu zabudowy kuchennej? Meble Tomulewicz oferuje wykonanie projektu kuchni w profesjonalnym programie PRO100. Komputerowa, indywidualna wizualizacja zabudowy kuchennej pomoże podjąć decyzję w zakresie rozmieszczenia szafek, sprzętów kuchennych oraz stylistyki pomieszczenia.

Skontaktuj się z nami, by wkrótce cieszyć się kuchnią skrojoną na Twoją miarę.